Koparko-ładowarki, Wózki widłowe, Suwnice, Ładowarki, Koparki, Żurawie i wiele innych
   
 

EDUKATOR Kursy i szkolenia to placówka szkoleniowa działająca na rynku od 2007 roku. Siedziba firmy znajduje się w Grudziądzu przy Al 23 Stycznia (nad Gazetą Pomorską).

Przedmiotem działalności firmy jest kształcenie ustawiczne dorosłych oraz nauka języków obcych. Do podstawowych form kształcenia należą: kursy zawodowe, kursy podnosące i uzupełniające kwalifikacje zawodowe, kursy specjalistyczne w zakresie danego zawodu.

Firma prowadzona jest przez Dyrektora posiadającego wyższe wykształcenie magisterskie, uprawnienia pedagogiczne oraz wieloletnie doświadczenie w branży szkoleniowej. Do realizacji szkoleń EDUKATOR zatrudnia wykwalifikowanych trenerów, posiadających wykształcenie kierunkowe w danej dziedzinie, oraz bogate doświadczenie w realizacji szkoleń.

EDUKATOR posiada profesjonalną bazę szkoleniową:

 • profesjonalnie przygotowane sale dydaktyczne,

 • sprzęt audiowizualny,

 • stacjonarne i przenośne komputery,

 • sprzęt wspomagający typu kasy i urządzenia fiskalne, drukarki, fantom itp.,

 • plac manewrowy,

 • wózki widłowe,

 • ładowarkę teleskopową,

 • koparko - ładowarki, ładowarki i koparki jednonaczyniowe i inne.

  Dzięki w/w bazie oferowane przez nas szkolenia zawsze realizujemy
  na bardzo wysokim poziomie.

Szkolenia realizujemy na terenie całej Polski w zależności od oczekiwań odbiorcy. Zajęcia odbywają się w naszych salach, bądź w miejscu wskazanym przez Zamawiającego.

W przypadku szkoleń z zakresu sprzętu budowlanego (koparko - ładowarki, koparki, ładowarki, przecinarki, zagęszczarki, narzędzia udarowe ręczne) - miejsce realizacji szkolenia - Grudziądz.

Realizację każdego szkolenia dopasowujemy do indywidualnych potrzeb każdego odbiorcy. Uczestnicy każdorazowo otrzymują materiały dydaktyczne, a w tym: podręczniki, skrypty, materiały powielane, segregatory/teczki, zeszyty, długopisy i inne w zależności od rodzaju szkolenia.

Nasi słuchacze mają możliwość uzyskania, uzupełnienia oraz zmiany kwalifikacji zawodowych lub specjalności zawodowych, uzyskania, uzupełnienia lub zmiany wykształcenia ogólnego. Kursy i szkolenia kończą się egzaminem wewnętrznym lub państwowym, w zależności od uregulowań prawnych.

Potwierdzeniem ukończenia szkolenia jest Zaświadczenie ukończenia kursu wystawione przez Dyrektora, zgodne ze wzorem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 03.02.2006 r. (Dz.U.Nr 31, poz. 216). W przypadku niektórych szkoleń dodatkowo inne, specjalistyczne zaświadczenia.

 


 
Wszelkie prawa zastrzezone - Edukator kursy i szkolenia